شرکت سیستم های ارتباطی فراداده در سال ۱۳۸۸ با همکاری مهندسین باسابقه بیش از ۱۵ سال در عرصه صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات و برق بصورت کاملا اجرایی کار خود را آغاز نمود .
با توجه به رشد چشمگیر شبکه های کامپیوتری و تجهیزات الکترونیک در چند سال اخیر و نیاز مبرم سازمان ها و موسسات به این امر مهم ، شرکت فراداده با گسترش فعالیت خود و ایجاد دپارتمانهای تخصصی بازرگانی و فنی در جهت افزایش رضایت مشتریان خود و شرکت ها و سازمانهای همکار ، اقدام به اخذ نمایندگی های تجهیزات برق و شبکه های کامپیوتری همچون Mimosa و Ubiquiti و رسا الکترونیک و ماهان و … کرده و کلیه محصولات این شرکت ها را عرضه میکند.

همچنین با توجه  به امکانات و تجربیات مدیران و پرسنل فنی و بازرگانی مجموعه فراداده ، که اطمینان و اعتماد کامل به تمامی محصولات عرضه شده توسط این شرکت دارند ، کلیه تجهیزات ارائه شده با گارانتی های معتبر و طلایی فراداده پشتیبانی میشود.

ما همواره با عرضه محصولات باکیفیت جهت همراهی کارفرمایان خود که همواره با دید شرکای تجاری با آنها در ارتباطیم ، با ارائه خدمات مشاوره و راه حل جهت ایجاد شبکه ها از قبیل ؛ راه حل های سویچینگ ، روتینگ ، امنیت ، انتقال صدا و تصویر برروی شبکه های  IP ، شبکه های بیسیم ، راه حل های ذخیره سازی داده ، نظارت تصویری ، لینک ها ی رادیویی و…. همراه با خدمات فنی مناسب و قابل اطمینان پس از فروش ، پایبندی این شرکت را به اصل رضایت مندی مشتریان اثبات میکند.

تیم تخصصی فراداده محصولات ، خدمات و راهکارهای خود را پس از تحقیقات وسیع و تجربیات خود و بابررسی دقیق و ارزیابی مداوم تامین کنندگان وکنترل کیفیت محصولات ،  از میان معتبرترین و شناخته شده ترین برندهای دنیای فناوری اطلاعات و ارتباطات و الکترنیکی انتخاب می نماید ؛ و در تلاشیم همواره آخرین محصولات و خدمات را به بهترین وجه ممکن و رعایت استانداردهای مهندسی در اختیار مشتریان خود قرار دهیم .
چشم انداز
فراداده در حوزه‌ی فناوری اطلاعات و ارتباطات و برق چشم‌انداز خود را به فروش محصولات با کیفیت داخلی و خارجی و در کنار آن ارائه خدمات حین و پس از اجرا توسط اکیپ مجرب اجرایی دارد.

رزومه کاری شرکت که مفتخر به همکاری با چندین سازمان و ارگان می باشد بصورت تیتر وار در ذیل بیان شده است .

برخی از کارفرمایان ما :

 1. ستاد مرکزی شرکت گاز استان آذربایجان شرقی
 2. شرکت برق منطقه ای آذربایجان شرقی
 3. شرکت توزیع نیروی برق تبریز
 4. شرکت زیرساخت استان آذربایجان شرقی
 5. دانشگاه سراسری تبریز
 6. سازمان امورمالیاتی استان آذربایجان شرقی
 7. فرودگاه شهید مدنی تبریز
 8. دانشگاه آزاد اسلامی واحد شبستر
 9. اداره گاز منطقه ۲ تبریز
 10. اداره گاز منطقه ۳ تبریز
 11. اداره گازه منطقه ۴ تبریز
 12. اداره گاز منطقه ۵ تبریز
 13. اداره گاز شهرستان هوراند
 14. اداره گاز شهرستان یامچی
 15. اداره گاز شهرستان کشکسرای
 16. اداره گاز شهرستان خسروشهر
 17. مرکز آموزش شرکت گاز
 18. اداره HSE  شرکت گاز
 19. سایت پشتیبان شرکت گاز استان آذربایجان شرقی
 20. اداره گاز شهر مراغه
 21. اداره کل کمیته امداد امام خمینی استان آذربایجان شرقی
 22. سازمان صدا و سیمای استان آذربایجان شرقی
 23. شرکت آب منطقه ای استان آذربایجان شرقی